1. Slovensko
 2. Post-it® Brand – produkty, nápady, programy
 3. Všetky produkty Post-it®
 4. Zásobníky
 5. Stolné organizéry
 6. Post-it® stolný organizér s Post-it® bločkami a záložkami + páska Scotch® Magic™

Post-it® stolný organizér s Post-it® bločkami a záložkami + páska Scotch® Magic™

 • 3M ID 7000062207
 • UPC 04001895867637

Jednoduchý a efektívny spôsob, ako udržiavať kancelárske potreby zorganizované na jednom mieste a ľahko prístupné

Šesť rôznych odkladacích priehradiek na perá, ceruzky, spinky, vizitky a iné položky

Post-it® bločky sú vyrobené z papierových vláken s certifikáciou PEFC, pričom suroviny na ich výrobu pochádzajú z udržateľne spravovaných lesov a z regulovaných zdrojov (PEFC 15-31-0134)

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
 • Jednoduchý a efektívny spôsob, ako udržiavať kancelárske potreby zorganizované na jednom mieste a ľahko prístupné
 • Šesť rôznych odkladacích priehradiek na perá, ceruzky, spinky, vizitky a iné položky
 • Post-it® bločky sú vyrobené z papierových vláken s certifikáciou PEFC, pričom suroviny na ich výrobu pochádzajú z udržateľne spravovaných lesov a z regulovaných zdrojov (PEFC 15-31-0134)
 • Zaťažená základňa drží stolný organizér na mieste a umožňuje dávkovanie jednou rukou
 • Stiahnite si zadarmo aplikáciu Post-it® a ihneď zaznamenávajte a ukladajte svoju prácu, aby ste mohli zdieľať poznámky so svojím tímom bez rekapitulácií alebo oneskorení

Post-it® Stolné organizéry pomáhajú obmedzovať neporiadok a šikovne sa zmestia do väčšiny stolných zásuviek alebo ich možno postaviť na stôl, kde vám pomôžu zorganizovať si prácu. Obsahuje štartovaciu súpravu Post-it® bločkov, Post-it® záložiek a pásku Scotch® Magic™.

S Post-it® stolným organizérom budete mať pásku Scotch® Magic™ a Post-it® bločky vždy po ruke. S týmto organizérom obmedzujúcim neporiadok, ktorý zahŕňa štartovaciu súpravu Post-it® bločkov, Post-it® záložiek a pásku Scotch® Magic, dosiahne pohodlie novej úrovne. Na Post-it® Canary Yellow™ bločky môžete niečo napísať a zapísané informácie budú držať na mieste. Môžete ich použiť na zapísanie odkazu, odoslanie správy alebo zanechanie pripomienky – to vám skutočne pomôže zaistiť, aby vaša práca mala hladký priebeh a aby bolo všetko pekne zorganizované. Post-it® bločky sú vyrobené z papierových vláken s certifikáciou PEFC a suroviny na ich výrobu pochádzajú z udržateľne spravovaných lesov a z regulovaných zdrojov. Samolepiace bločky majú veľkosť 76 mm x 76 mm.

Špecifikácie