1. Slovensko
  2. Post-it® Brand – produkty, nápady, programy
  3. Všetky produkty Post-it®
  4. Kocka s poznámkovými bločkami
  5. Post-it® Bločky v Kocke, Modrá, 76 mm x 76 mm, 450 Lístkov V Bločku, 1 Blok/Balenie, 100% PEFC SGSCH-PEFC-COC-110078

Post-it® Bločky v Kocke, Modrá, 76 mm x 76 mm, 450 Lístkov V Bločku, 1 Blok/Balenie, 100% PEFC SGSCH-PEFC-COC-110078

  • 3M ID 7100172385
  • UPC 04001895872792

Celý blok samolepiacich bločkov, keď sa zdá, že vám jedno balenie nikdy nestačí

Dokonalé riešenie, vďaka ktorému nezostanete bez poznámok ani v tej najnevhodnejšej chvíli

Post-it® bločky sú vyrobené z papierových vláken s certifikáciou PEFC, pričom suroviny na ich výrobu pochádzajú z udržateľne spravovaných lesov a z regulovaných zdrojov (PEFC 15-31-0134)

Zobraziť viac detailov

Detaily

Zvýraznenie
  • Celý blok samolepiacich bločkov, keď sa zdá, že vám jedno balenie nikdy nestačí
  • Dokonalé riešenie, vďaka ktorému nezostanete bez poznámok ani v tej najnevhodnejšej chvíli
  • Post-it® bločky sú vyrobené z papierových vláken s certifikáciou PEFC, pričom suroviny na ich výrobu pochádzajú z udržateľne spravovaných lesov a z regulovaných zdrojov (PEFC 15-31-0134)
  • Stiahnite si zadarmo aplikáciu Post-it® a ihneď zaznamenávajte a ukladajte svoju prácu, aby ste mohli zdieľať poznámky so svojím tímom bez rekapitulácií alebo oneskorení

Post-it® bločky v kocke sú ideálne pre ľudí, ktorí majú čo povedať. Ponúkajú viac samolepiacich bločkov v jednom bloku než bežné bločky. Ich veľkosť je výborná na každodenné používanie.

Kocka bločkov Post-it® zaistí, aby ste nikdy nezabudli na žiadnu dôležitú myšlienku ani odkaz. Tento blok farebných bločkov ponúka v jednom bloku viac samolepiacich bločkov než bežné balenie bločkov. Sú ideálne, ak chcete byť kreatívni alebo len potrebujete rýchlo a ľahko zorganizovať informácie. Umiestnite svoju kocku tam, kde ju potrebujete najviac, na písací stôl alebo vedľa telefónu, aby ste mali istotu, že budete mať samolepiaci bloček vždy po ruke. Post-it® bločky sú vyrobené z papierových vláken s certifikáciou PEFC, pričom suroviny na ich výrobu pochádzajú z udržateľne spravovaných lesov a z regulovaných zdrojov.

Špecifikácie