Banner farebnej kolekcie

Spoločne jasnejšie
Post-it® Farebná kolekcia poznámkových bločkov

Vaše predstavy a sny sa začnú formovať až vtedy, keď sa vaše pero stretne s papierom. Pretože keď si ich napíšete na papier, urobíte ich trochu reálnejšími. Tento bod spojenia je kritickým katalyzátorom pre tvorbu. Je to kombinácia vašich myšlienok a farebných plátien v podobe bločkov Post-it®, ktoré rozjasnia nápady každého. A teraz s ešte väčším výberom farieb sú vaše nápady a značka Post-it® ešte jasnejšie.


Post-it® silne lepiace bločky kolekcia Oasis

Post it Oasis

Kto nepotrebuje miesto, kde by sa mohol ukľudniť, spomaliť a zrekapitulovať svoj deň? Naša kolekcia Post-it® Super Sticky Notes Oasis je práve takým miestom. Tieto upokojujúce odtiene modrej a zelenej vám pomôžu veľmi rýchlo uvoľniť sa a načerpať energiu.

POZRITE SI NAŠU FAREBNÚ KOLEKCIU OASIS 

NAVRCH


Post-it® silne lepiace bločky kolekcia Boost

Post it Boost

Farba môže poskytnúť emocionálne povzbudenie, ktoré podnieti kreativitu a dobré fungovanie mozgu. Naša kolekcia Boost silne lepiacich bločkov Post-it® je práve o zachytení tohto pocitu. Jasné, hravé a dynamické farby, ktoré rozprúdia kreatívne myšlienky!

POZRITE SI NAŠU FAREBNÚ KOLEKCIU BOOST

NAVRCH


Post-it® silne lepiace bločky kolekcia Playful

Post it Playful

Táto pestrá paleta farieb vám určite vyčarí úsmev na tvári. Hrdo ukážte svoje skutočné farby s našou kolekciou Playful silne lepiacich bločkov Post-it®.

POZRITE SI NAŠU FAREBNÚ KOLEKCIU PLAYFUL

NAVRCH


Post-it® silne lepiace bločky kolekcia Carnival

Post it Carnival

Srdcom tejto kolekcie je energia karnevalu a neprestávajúci rytmus osláv. Podporte ducha karnevalu prostredníctvom sebavyjadrenia a pocitu slobody s našou karnevalovou kolekciou Post-it® silne lepiacich bločkov.

POZRITE SI NAŠU FAREBNÚ KOLEKCIU CARNIVAL

NAVRCH


Post-it® silne lepiace bločky kolekcia Cosmic

Post it Cosmic

Jasné, intenzívne a nevšedné farby nechajú živo vyniknúť každú myšlienku a nápad. Naša kolekcia Post-it® silne lepiacich bločkov Cosmic vám pomôže oživiť vaše myšlienky.

POZRITE SI NAŠU KOLEKCIU COSMIC

NAVRCH


Post-it® silne lepiace bločky kolekcia Soulful

Post it Soulful

Naša kolekcia Post-it® silne lepiacich bločkov Soulful predstavuje nadčasovosť a podporuje pocit pokoja. Vyjadrite svoje najlepšie pocity, nápady a myšlienky.

POZRITE SI NAŠU FAREBNÚ KOLEKCIU SOULFUL

NAVRCH


Post-it® bločky kolekcia Energetic

Post it Energetic

Silné, dynamické a jasné farby v našej kolekcii bločkov energetických farieb Post-it® Energetic majú pozitívnu a silnú energiu. Inšpirujte sa vitalitou a energiou, vytvárajte pocit šťastia a pohody.

POZRITE SI NAŠU FAREBNÚ KOLEKCIU ENERGETIC

NAVRCH


Post-it® bločky kolekcia Beachside

Post it Beachside

Ten pocit, keď kráčate po mokrom piesku, cítite morský vánok na tvári a vdychujete slaný vzduch. Naša farebná kolekcia bločkov Post-it® Beachside je pripomienkou pocitu, že ste na pláži.

POZRITE SI NAŠU FAREBNÚ KOLEKCIU BEACHSIDE

NAVRCH


Post-it® bločky kolekcia Poptimistic

Post it Poptimistic

Naša veselá a bujará farebná kolekcia bločkov Post-it® Poptimistic vyjadruje sviežosť a pozitivitu. Oživte svoje myšlienky popom.

POZRITE SI NAŠU FAREBNÚ KOLEKCIU POPTIMISTIC

NAVRCH


Post-it® recyklované bločky kolekcia Nature

Post it Nature

Obnovte a prehĺbte svoje spojenie s prírodou – pocit obnovy, života a tepla s našou kolekciou recyklovaných bločkov prírodných farieb Post-it® Nature. Táto farebná kolekcia je vyrobená zo 100 % recyklovaného papiera, má certifikát PEFC™ RECYCLED a používa lepidlo pochádzajúce z obnoviteľných zdrojov, z ktorých 60 % pochádza z rastliny, ktorá každoročne dorastá. Pocíťte závan čerstvého vzduchu predstavujúceho nové začiatky.

POZRITE SI NAŠU FAREBNÚ KOLEKCIU NATURE

NAVRCH